Dongguan Chishing Machinery Co., Ltd.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Dongguan Chishing Machinery Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Komputerowa maszyna do pikowania na sprzedaż
dobra jakość Komputerowa maszyna do pikowania na sprzedaż
Im Online Czat teraz
  • Linia produkcyjna
    Obecnie jesteśmy profesjonalnym producentem i producentem wielowłoszowych maszyn do pikowania o różnych specyfikacjach. Od momentu powstania nasza przestrzeń robocza wzrosła do ponad 12.000 metrów kwadratowych, a nasza zdolność produkcyjna wzrosła czterokrotnie. Nasze produkty obejmują mechaniczne i cyfrowe wielostolikowe maszyny kontrolujące zarówno wahadłowe, jak i nie-wahadłowe odmiany. Aby spełnić różnorodne wymagania naszych wyjątkowych klientów, nasi technicy nadal ciężko pracują nad opracowaniem nowej serii wielofunkcyjnych urządzeń do pikowania.

  • OEM / ODM
    Nasze produkty sprzedawane są na całym świecie, a nasza sprzedaż stanowi obecnie 70% całkowitego chińskiego rynku urządzeń do pikowania. Utrzymujemy biura sprzedaży w Chinach, a także biura zagraniczne w Kanadzie, Pakistanie i Singapurze. Dzięki doskonałej reputacji w branży, znakomitej obsłudze posprzedażnej i najwyższej jakości, korzystamy zarówno z zaufania, jak i uznania ze strony naszych klientów i realizujemy nasz cel, jakim jest "reputacja najpierw, obsługa jako pierwsza, a jakość jako pierwsza".

  • R & D
    Zawsze kładziemy nacisk na "Jakość najpierw, najpierw klient, zarządzanie kredytem, ​​zorientowanie na kredyt" na wysoce konkurencyjnym rynku. Byliśmy agresywni i innowacyjni, dzięki nowoczesnej filozofii biznesowej, doskonałym produktom i wysokiej jakości usług dla naszych klientów.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Chishing Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Miss. Christina Shi

Tel: 86-769-8332-2330

Faks: 86-769-8332-6330

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)